• Westinghouse Servisi

BUZDOLABI

Buzdolabı Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Çamaşır Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

BULAŞIK MAKESİ

Bulaşık Makinesi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KLİMA

Klima Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE

KOMBİ

Kombi Tamiri Onarımı ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

İNCELE
Westinghouse Servisi - Westinghouse Onarımı - Westinghouse Bakımı - Westinghouse Montajı - Westinghouse Teknik Servisi

Westinghouse Servisi - 0850 303 36 30 - HEMEN ARAYINIZ

Onlarca markanın ürünlerinin tamir edilmesi ve müşterilerine gönderilmesi adına firmamız kusursuz şekilde hizmet vermektedir. Bu bağlamda hizmetini vermiş olduğumuz markalar arasında White Westinghouse servisi  yer almaktadır. Markanın ülkemizdeki müşterilerine düzgünce ulaşabilmesi ve ürünlerindeki sorunlarının çözülebilmesi adına firmamız titizlikle çalışmalarını yürütmektedir.

White Westinghouse ürünlerini bulunduğu yerde mi tamir ediyorsunuz?

Ürünleri genel olarak bulundukları yerlerde tamir etmeye çabalıyoruz. Bundaki amaç, ürünü tamir merkezimize götürmenin hem müşterilerimiz hem de firmamız için zahmetli oluşudur. O sebeple ilk adım olarak firmamızın web adresini ya da telefon numarasını kullanarak şikâyet talebi oluşturuyorsunuz. Daha sonra firmamızın çalışanları evinizin adresini alıyor ve kısa bir zamanda evinize ulaşıyor. Tamirat ekiplerimiz genelde 2 kişiden oluşuyor. Bundaki amaç hem etkili çalışmak hem de koordinasyonu bozmadan bozulan ürünün tamiratını gerçekleştirmektedir. Sonrasında evinize gelen arkadaşlar White Westinghouse buzdolabı ürününüzü inceliyor ve sorunun nereden kaynaklandığını %90 ihtimalle anlıyor. Sorunu oradan çözümlemeye çalışıyor ve büyük bir olasılıkla bunu başarıyor. Ancak kimi durumlarda sorun orada halledilemeyebiliyor. Böyle zamanlarda demin bahsettiğimiz gibi ürünü merkezi getirme süreci işliyor.

White Westinghouse servisi ürünümü ne zaman geri alabilirim?

White Westinghouse beyaz eşya servisi ürününüzün tamiratı tamamladıktan sonra sizin hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Ürünün tamir edildiğine dair size bir kısa mesaj ulaştırılmaktadır. Tamirat ücretimizi ödedikten sonra ürünün evinize tekrar montajının yapılmasını rahatlıklar izleyebilirsiniz.

Etiket : Westinghouse Beyaz Eşya Servisi, Westinghouse Çamaşır Makinesi Servisi, Westinghouse Bulaşık Makinesi Servisi, Westinghouse Buzdolabı Servisi, Westinghouse Ankastre Servisi, Westinghouse Klima Servisi, Westinghouse Servisi, Westinghouse Servisleri, İstanbul Westinghouse servisi

Müşterilerimiz

NE DİYOR?

TIKLA ARA
WHATSAPP